Volg de LDV op Facebook

Dartscompetitie voor de Leidse Regio - Lage contributie - Wedstrijden altijd in Leiden of nabije omgeving - Bekercompetitie - Aparte Zomercompetitie - Individuele rankingtoernooien - Open lucht toernooien incl. BBQ - 2 x per jaar dartsclinic met bekende darters uit binnen en buitenland - Geautomatiseerde competitie (www.teambeheer.nl) - Inschrijven tot 1 augustus - Kijk voor meer informatie op: leidsedartbond.nl - 8 MEI RAYMOND VAN BARNEVELD BIJ DE LDB! ... See MoreSee Less

View on Facebook

1 week ago

Leidse Dart Vereniging

Leidse Dartbond
Dartscompetitie voor de Leidse Regio - Lage contributie - Wedstrijden altijd in Leiden of nabije omgeving - Bekercompetitie - Aparte Zomercompetitie - Individuele rankingtoernooien - Open lucht toernooien incl. BBQ - 2 x per jaar dartsclinic met bekende darters uit binnen en buitenland - Geautomatiseerde competitie (www.teambeheer.nl) - Inschrijven tot 1 augustus - Kijk voor meer informatie op: leidsedartbond.nl
... See MoreSee Less

View on Facebook