Omdat de LDV ook het bondsgebouw is van de DBBR (Regionale Dartsbond), worden bij ons elk dartsseizoen de DBBR Finales gespeeld, in dat weekend wordt bepaald welk team de DBBR Beker wint en welke teams zich een jaar lang divisiekampioen mogen noemen, daarnaast vinden de promotie/degradatiewedstrijden in dat weekend plaats.

Het LACO team (Landelijke Competitie) van de DBBR heeft bij de LDV zijn thuisbasis. Op diverse zaterdagen (vanaf 13.00 uur) strijden de beste Heren en Dames uit de regio om het Landskampioenschap tegen andere dartsbonden uit Nederland. Deze wedstrijden zijn ook voor niet-leden vrij toegankelijk.

Meer info over onze dartteams en activiteiten vind je op deze website, voor informatie over de DBBR kan je terecht op DBBR.nl. Lid Worden? Download dan het inschrijfformulier op deze website en kom op vrijdag of zaterdag langs om een kijkje te nemen en het inschrijfformulier in te leveren. De LDV is geopend vanaf 19.00 uur en bij Laco wedstrijden op zaterdag vanaf 12.00 uur.