Vrijdagavond en donderdagavond zijn de competitieavonden bij de LDV. 7 Dartteams hebben de LDV als thuishonk. Niet alle teams spelen tegelijk thuis, er zijn altijd teams die een uitwedstrijd spelen. De teams die bij de LDV spelen zijn: Dartshop Leiden, De Leidse Dart Veteranen,  LDV IJzervreters, Dartshop Leiden Vrouwen, Team de Kluijvert, The Bullraisers en Zooitje Ongeregeld.

Dartshop Leiden (Eredivisie)

De Leidse Dart Veteranen (Eerste Divisie)

LDV IJzervreters (2e Divisie)

The Bullraisers (3e Divisie)

Dartshop Leiden Vrouwen (4e Divisie)

Zooitje Ongeregeld (4e Divisie)

Team De Kluijver (2e Divisie)

Heb je al een dartteam dat competitie speelt bij de DBBR en ben je op zoek naar een nieuwe lokatie? Bij de Leidse Dart Vereniging kunnen nog teams ingeschreven worden. neem hiervoor contact op d.m.v het contactformulier op deze website.