Maak kennis met darts bij de LDV

Darts is een sport voor jong en oud en voor alle niveaus,  Bijna elke week wordt er in de regio wel een individueel of koppeltoernooi georganiseerd waaraan iedereen kan meedoen. Meedoen aan een toernooi is een goede manier om ervaring op te doen maar wanneer je net begint of wilt beginnen met darts adviseren we je om eens (vrijblijvend) bij ons langs te komen. De Leidse Dart Vereniging is de uitgelezen plek om kennis te maken met de dartsport.

Wil je liever een een uitgebreidere kennismaking dan ben je bij de Leidse Dart Vereniging ook aan het juiste adres. Wij geven op aanvraag dartsclinics op maat voor groepen vanaf 12 personen. De clinic wordt begeleidt door een dartspeler die alles weet van deze concentratiesport, je krijgt uitleg over de spelvormen, spelregels en de materialen, uiteraard wordt er ook een pijltje gegooid en krijg je tips mee om je spel te verbeteren. Dit alles tegen zeer lage tarieven (op aanvraag). Heb je interesse? Stuur een email naar info@leidsedartvereniging.nl en wij nemen z.s.m contact met je op.